אודות קשקלוע

את אהבתי לקש, קיבלתי עוד בילדותי מהבית. זיכרונות ילדותי לוקחים אותי אל חנות הקש המיתולוגית בשדרות בן ציון בתל אביב, שאבי פתח בשנת 1945. עכשיו, לאחר חמישים שנה, אני מוצאת את עצמי ממשיכה את דרכו בדרכי שלי.

בנוסף לחנות הפיזית שעדיין קיימת באותו מקום, הזמן בשל לעשות שימוש בכל מה שהעידן הטכנולוגי מאפשר – במילים אחרות – אין סוף אפשריות! כן הגיע הזמן לפרוץ את גבולות המרחב הפיזי של חנות הקש בשדרות בן ציון, עם התרחבות והגשמה של אתר אינטרנט עם חנות וירטואלית ללא גבולות ואין סוף אפשרויות.

קשקלוע האתר, משקף את החלום האישי שלי ליצור, לשתף מהלב, ולהפוך את היכולת לזהות פריטים יפים שאנשים אוהבים, לברי השגה עבור כולם. גם אלו שלא יכולים להגיע לתל אביב בכל פעם שיש צורך לקנות מוצר זה או אחר. עכשיו אפשר להזמין מוצרים מהאתר בכל שעה, מכל מקום ולקבל את המשלוח היישר אל פתח ביתך, עם אותו יחס אישי של ביקור בחנות הפיזית.

בגלרית המוצרים תמצאו שילוב של מוצרים איכותיים מכל העולם. מוצרים שנבחרו בקפידות בשל ערכם העיצובי, איכותם ואטרקטיביות המחיר כמובן. יחד עם פריטים יחודים, יצירות אמנותיות מעשה ידי ואומנים אחרים.

בנוסף, אני ממשיכה להציע שירותים כגון תיקון וחידוש בעבודת יד של מוצרי ורהיטי קש במבוק ו/או חומרים אחרים שהתבלו. וכמו כן ניתן להזמין מוצרים ייחודיים שייוצרו לפי דרישות הלקוח.

 קורסים מתמשכים בקליעה מחומרים טבעיים או ממוחזרים ועוד, ניפתחים מפעם לפעם לקבוצות קטנות ואינטימיות. ניתן גם להזמין ימי הדרכה או קורסי סוף שבוע באזוריכם לכל הגילאים. 

לֹפרטים נוספים צרו קשר

אודות–קשקלוע

אתם מוזמנים לבקר בחנות החדשה של קשקלוע
בבן יהודה 231, תל אביב ( ליד הנמל)